Loading

wait a moment

Adwokat Ostrzeszów

Pracownicy Kancelarii pomagają w odzyskiwaniu należności pieniężnych, ruchomości i nieruchomości. 2. Z ofertą naszej kancelarii adwokackiej osoby zainteresowane mogą zapoznać się na stronie arturdembny.pl. 3. Kancelaria Adwokacka Artura Dembnego specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy w kwestiach prawnych.

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Artura Dembnego – adwokat Kępno, Ostrzeszów – zajmuje się udzielaniem kompleksowej pomocy prawnej dla firm jak i klientów indywidualnych, zapewniając tym samym solidne wsparcie w najbardziej złożonych sytuacjach.

Specjalność Kancelarii to:
– Prawo karne – reprezentowanie klienta w śledztwach i dochodzeniach, obrona osób , które zostały oskarżone, pomoc w przypadku aresztowań a także w postępowaniach wykonawczych.
– Prawo cywilne – mocną stroną Kancelarii są przede wszystkim sprawy majątkowe, sprawy rzeczowe oraz sprawy spadkowe, w tym również dochodzenie żądań a także roszczeń.
– Windykacja – osoby zatrudnione w naszej kancelarii zajmują się pomocą w odzyskiwaniu ruchomości, nieruchomości, należności pieniężnych na drodze sądowej i polubownej.
– Obsługa prawna działalności- pełna obsługa firm, w tym także spółek – ich zakładanie, przekształcenia, obsługa istniejących podmiotów, likwidacja.

Artur Dembny- adwokat Ostrzeszów, Wieruszów, Oleśnica, Krotoszyn – z ofertą naszej kancelarii adwokackiej osoby zainteresowane mogą zaznajomić się na stronie internetowej arturdembny.pl.